Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Carthage Tunisia EN Location longue durée Carthage Carthage FR vivienda alquiler Carthage Carthage ES Immobilie zum Mieten Carthage Carthage DE affitto lungo termine Carthage Carthage IT Huizen en appartementen te huur Carthage Carthage NL Arrendamentos de longo prazo Carthage Carthage PT долгосрочная аренда Carthage Carthage RU
« Terug

Kamer te huur Carthage, Tunesië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€2.114 EUR | £1.810 GBP |

Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 12 maand
Huren min.: 2 nachten
Kamers te huur: 2
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 4 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"Walid"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Carthage, Tunesië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: De Toegang van Internet Tuin Parkeren

De perfecte manier om Tunis en zijn mensen te ervaren door met een lokale familie te leven en hun levensstijl te delen. Onze mooie ontwerpervilla is gesitueerd in het toeristendorp van Sidi Bou Bovengenoemd in de noordelijke voorsteden van Tunis. Een prettig die milieu door groen, parken, lokale die markt, bakkerijen wordt omringd en gemakshalve met gemakkelijke vervoerverbindingen aan het centrum van Tunis in enkel 15 minuten wordt gevestigd. De archeologische en historische plaatsen zijn meestal zeer dicht. Bij onze villa, bieden wij 2 onafhankelijke comfortabele geleverde ruimten met balkon, een gedeelde badkamers en een kitchenette aan. De privé badkamers met badkuip, gootsteen en toilet… het Aardewerk, het bestek, het bedlinnen en de handdoeken worden verstrekt. Daar zal uw onafhankelijke partij op de Algemene Vergadering maar ook van de gemeenschappelijke gebieden. zijn? Wij zijn een familie, een teruggetrokken paar en hun jonge zoon, waarderen wij en hebben een rente in culturele uitwisseling. Wij bieden een vreedzaam en stil milieu aan of om te leven. Wij spreken natuurlijk Frans, Engels, het wat Spaans en Arabisch. Het eten & het praatje bij het diner van de lijstfamilie blijven één van de beste manieren om met onze zoektocht in wisselwerking te staan. Wij verheugen ons op spoedig het welkom heten van u.
lokale Belevingswaarde:
Strand
Park
lokaal Station
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
De Toegang van de keuken
Kamers te huur:
Double room with balcony (170613)
Double room with balcony 115 /Nacht | 722 /Week | 2.750 /Maand (USD)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:
Twin (170644)
Twin 100 /Nacht | 632 /Week | 2.406 /Maand (USD)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Walid
email Hoe te boeken?
Neem contact op met Walid om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Carthage
Regio: Carthago
Provincie:
Land: Tunesië
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 4 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Kamer te huur in Carthage | Carthage Studenten Kamer | Carthage Kamer te huur | Carthage Goedkoop Kamer | Carthage Bedrijfsappartementen Kamer