Netherlands language

Verander taal close


Holiday Villa-House for rent in Nitra Slovakia EN locations vacances Nitra Nitra FR Alquiler vacacion Nitra Nitra ES Ferienhäuser Nitra Nitra DE Case vacanze Nitra Nitra IT Vakantiehuizen Nitra Nitra NL Alquiler Vacacion Nitra Nitra PT Аренда домов Nitra Nitra RU


1 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Nitra, Slowakije

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
£ 33 GBP | $ 44 USD

Huren min.: 5 nachten
Maximaal verblijf: 360 nachten
Maximale bezetting: 4 Personen
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 76.0 m2
smoke Niet roken
Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(flatio)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via flatio.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar flatio.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij flatio.

1 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Nitra, Slowakije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Niet alleen in Toscanië zult u steenhousesone vinden dergelijke gem in Nitra kan worden gevonden. Genesteld in de smalle straten van oude wijngaardstegen bij de voet van Zobor, biedt dit comfortabele historische huis een waar gevoel van huis aan.
Het huis kenmerkt een authentieke kelder van de de 19de eeuwwijn en is verfraaid in een Toscaanse stijl. Het was onlangs het huis van een kunstenaar.
Enkel vinden een paar stappen van het huis, u ` ll een winkel, een bar, en een bushalte die u in de stad zullen nemen.
Kom en geniet van de vrede en van de toneelmeningen.
Het huis omvat een slaapkamer met een 160x200cm bed, en de woonkamer heeft vouw-uit twee banken. Een babywieg is op verzoek beschikbaar.
U ` ll hebt toegang tot het volledige huis met twee ruimten, een keuken, een afzonderlijk toilet, een badkamers, charmante wijnkelders, een zolder, en een bergruimte.
In de tuin, kunt u vers fruit plukken, bloeiende installaties, en park onder gazebowhere bewonderen u ook kunt zitten en ontspannen.

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen de overeenkomst van de huur
Alle inbegrepen rekeningen
Storting voor verblijven meer dan 6 maanden: 1167.00 (EUR)
Geen Storting voor verblijven van minder dan 6 maanden!
Als u uw het boeken 14 dagen of meer annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de volledige eerste huur. Als u uw het boeken van tot 7 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, krijgt u ` ll een terugbetaling van de helft van de eerste huur. Als u uw het boeken van minder dan 6 dagen annuleert alvorens beweging-binnen dateer, won u ` t krijgt een terugbetaling van de eerste huur.
Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Turistická 10
Postcode:
Plaats: Nitra
Regio: Nitra
Provincie:
Land: Slowakije
Locatie:
Oppervlakte: 76.0 m2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 4 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken: No Smoking
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast: check
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare