Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Vlora Albania EN Immobiliers à Vendre Vlora Vlora FR Inmueble a la venta Vlora Vlora ES Immobilien zum Verkauf Vlora Vlora DE Immobiliari in Venditap Vlora Vlora IT Immobiliën te koop Vlora Vlora NL Imoveis venda Vlora Vlora PT дома Продажа недвижимости Vlora Vlora RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Vlora, Albanië

£76.365 GBP | $98.613 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Oppervlakte: 243 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
DES Real Estate
Orgest Canaliaj
Locatie: Albania
Talen: Engels,Albanian
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Orgest Canaliaj
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 4/7/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Vlora, Albanië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
PRIVÉ HUIS OP 2 NIVEAUS VOOR VERKOOP IN ARMEN, VLORA
PRIVÉ HUIS OP 2 NIVEAUS VOOR VERKOOP IN ARMEN, VLORA
Een ideale kans voor die die een vreedzaam huis in aard, met overvloed van ruimte en potentieel voor organisatie zoeken zoals gewenst.
Prijs: 90.000 Euro/Totaal
Plaats: Armen, Vlora
Het Gebied van het land: 1500 m2 (waarvan 306 m2 met certificaat)
Totaal de bouwgebied: 243 m2
Benedenverdiepingsgebied: 102 m2
Het gebied van het parterre: 141 m2
Typologie 2 1
Interne organisatie:
EERSTE VERDIEPING
Lege ruimte, nog unorganized binnenkant, die aanpassingsopties aanbieden zoals gewenst.
PARTERRE
De Woonkamer van de keuken
2 slaapkamers
1 toilet
Balkons rondom de vloer.
Andere details: Uitgerust met eigendomscertificaten
Omringd door muren en een ijzerpoort.
Ruime parkeerplaats voor verscheidene auto's.
26 die olijfbomen met regelmatige productie worden gekweekt.
Gevestigd op een stil gebied met schone lucht
Ruimte voor landbouwcultuur
Geschikt als vakantiehuis of permanente woonplaats
Mogelijkheid van uitbreiding of extra bouw.
Gemakkelijke toegang tot hoofdweggen en de basisdiensten dichtbij.
Het huis wordt gevestigd op een stil gebied van het district Vlora en is verlicht met natuurlijk licht door de dag.
-
Voor meer informatie of een bezoek aan het bezit, contacteer ons.
355 69
-
Extra informatie
Het Huis van het bezit typePrivate
CityVlore
Eigendom certificateYes
Overeen te komen PriceYes
StatusForverkoop van het bezit; ,

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Vlorë
Postcode:
Plaats: Vlora
Regio: Vlorë
Provincie: Zuid
Land: Albanië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 243 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Vlora | Vlora Verminderd Vastgoed | Vlora Luxe Vastgoed | Vlora Goedkoop Vastgoed | Vlora Huizen-Villa te koop