Huizen-Villa te koop Chavagnes-En-Paillers, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wij hebben onlangs heel wat nieuwe agenten in Frankrijk die honderden nieuwe lijsten elke week toevoegen, daar zijn een uit:stellen het vertalen van deze lijsten in het Engels overgenomen maar wij boeken goede vooruitgang.
Als u wilt vertaalde om het even welke bepaalde bezitslijst of wil eenvoudig meer informatie toen gebruikt enkel \ „maak de knoop een van het Onderzoek \“ of contacteer ons via de bezitslijst en wij zullen aan de vertaling voor u voorrang geven.
Charmante maison DE village DE 90 m2, environnement van de situee dans V.N. calme. Rez-DE-chaussee van Au, amenagee van de vous decouvrirez une keuken et equipee, de /sejour DE 15 m2, une salle D\ 'eau avec WC, ainsi qu \ 'une grande chambre DE 22 m2. Het muntstuk van de egalementV.N. van Vous y trouverez buanderie pratique et de V.N. espace hol. À l\ 'etage, La maison schikt DE deux chambres DE 9 m2 et 15 m2. Interessant de stukken supplementaires niet chauffees van Deux et amenageables de offrent V.N. potentiel gieten des projets futurs. Les combles, eux aussi amenageables, ajoutent encore plus DE possibilites giet personnaliser cette maison selon vos afgunst. Terrein van de V.N. et het niet attenant de V.N. de garage La maison completent Ce bien, offrant des espaces supplementaires. Cette maison combineert charme et potentiel, ideale giet accueillir vos projets DE vie.
Wij in Cle Frankrijk specialiseren ons in Bezit voor verkoop in Frankrijk door ons netwerk van Agenten en de Franse Geregistreerde Agenten van het Landgoed van de Hoofdstraat. Wij hebben duizenden huizen voor verkoop in Frankrijk in de loop van de jaren verkocht en velen helpen hun droomhuis in Frankrijk vinden en kopen.
Wij kunnen u met alles ook helpen om met het kopen van een huis in Frankrijk te doen met inbegrip van het krijgen van een hypotheek, organiseert muntuitwisseling, vernieuwingsraad, bezitsonderzoeken, planningstoestemming, Franse vertaling, die een bankrekening en alles openen om met Franse bezitsverkoop te doen.
Al onze prijzen worden tenzij anders vermeld opgegeven als FAI (inbegrepen agentschapprijzen) en „notaire“ de prijzen zijn rond 7% (gemiddeld) maar voelen vrij om ons om een nauwkeurig bedrag op om het even welk bepaald Frans bezit voor verkoop te vragen u in geinteresseerd bent.
Gelieve te voelen namelijk vrij het lusje om van „MERK ONDERZOEK“ hierboven te gebruiken om ons om het even welke vragen te stellen u over het kopen van een bezit in Frankrijk hebt. Ons het UK gebaseerd onderzoeksbureau en personeel zullen u stap voor stap door het volledige het kopen proces van uw eerste contactrecht tot het nemen van eigendom en verder begeleiden, allen kosteloos.
Zo wanneer u door Cle Frankrijk koopt kunt u zeker zijn dat u neen meer dan de standaardcommissietarieven betaalt u hoe dan ook zou betalen, maar u hebt het toegevoegde voordeel van een tweetalig ondersteuningsteam.
Voor alles moet u van Frans bezitsbezoek op de hoogte zijn
Hol