2 Slaapkamers Flatgebouwen te koop Pratumnak, Thailand
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Beachfront, Overzeese mening, Eenheid van de Hoek - MINDER DAN 65.000 THB SQM - BUITENLANDSE EIGENDOM
Volkomen gesitueerd, bood een voorhoek, overzees meningsflatgebouw met koopflats voor verkoop aan bij Mening Talay 3A, Heuvel Pratumnak, met directe toegang tot Strand Dongtan. Dit 138 sqmflatgebouw met koopflats wordt momenteel gevormd als groot 1 bedflatgebouw met koopflats (88sqm) en aangrenzende studio (sqm 48). De voorhoeken van de gebouwen van Talay van de beachfrontMening zijn momenteel in de reusachtige vraag, zodat als u een flatgebouw met koopflats met gedeblokkeerde overzees zoekt bekijkt is dit een grote kans.
Reusachtige kans om uw zeer eigen „droomhuis“ tot stand te brengen, overweldigende meningen, beachfront bezit met grote natuurlijke luchtstroom. Zoals met alle gebouwen van Talay van de Mening kenmerkt de bouw een fantastische pool, en de ingezetenen hebben zeer belangrijke kaarttoegang tot strand Dongtan vooraan. Van hier is het mogelijk om op het strand al manier Jomtien te lopen.
Dit deel van Pratumnak wordt meer en meer populair met een grote verscheidenheid van nieuwe bars, restaurants en gyms in de buurt.
24 uurveiligheid
Airconditioning
Kabeltelevisie
Dicht bij golfcursus
Dicht bij de Internationale ziekenhuizen
Dicht bij Internationale school
Dicht bij Jomtien
Dicht bij Stad Pattaya
Dicht bij winkelcentrum
Dicht bij taxiroutes
Communale tuin
Communale Jacuzzi
Communale Wasserij
Communaal restaurant
Communaal Zwembad
De eenheid van de hoek
Behandeld parkeren
Directe telefoon
Gemakkelijke strandtoegang
Elektrisch Heet Water
Engels-reeks
Volledig geleverd
Heet & koud water
Internet
Groot balkon
Van wegparkeren
De meningen van het Zwembad
Westelijke keuken